Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Овча купел 1
249 000 €
487 001.67 лв.

(2 110 €, 4 126.80 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 23:35 на 18 май, 2026 год.
Обявата е посетена 5 пъти.
Площ:
118 m2
Етаж:
5-ти от 6
Газ:
НЕ
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Явлена Изток представя нов жилищен проект в гр. София,
Локация: ж.к. Овча купел 1, в близост до бул. Президент Линкълн и ул. Зеленика, на 10 минутипешеходно от метростанция.

Проектът се изпълнява от фирма с над 30 години опит в проектирането и строителството, с проектирани и изпълнени 35 жилищни блока с над 1200 жилища.

Комплекс, включващ 2 сгради, сграда А и сграда Б, разположени в общ двор. Сградите ще бъде с изчистена и модерна визия, включващи в сграда А - 19 апартамента и в сграда Б - 51 апартамента - едностайни, двустайни и тристайни жилища. Всички апартаменти имат функционално разпределение, което да осигури уют на Вашето семейство.

Жилище: Тристаен апартамент 118,03 кв. м. Застроена площ 104,83 кв.м.
Изложение изток и юг.

Предлагаме възможност за закупуване на паркоместа и гаражи, разположени на партера на сградата.
Етап на строителство разрешение за строеж и открита на строителна площадка.
Сградата се предвижда да бъде завършена в началото на 2026 година.
Гъвкави схеми на плащане, в зависимост от начина на финансиране на сделката.

Агенцията предлага безплатна консултация с финансов специалист по отношение на ипотечно кредитирена.
Оказваме съдействие за интериорни проекти и довършителни работи.
За повече информация се свържете с нас. (yavlenaCOM/141949).
Особености
Тухла
С гараж
С паркинг
За контакт:
0892515570
Брокер:
Гергана Христова
0882/222321, 02/4511827